Transfer Sitesi
Antalya Transfer Firması
ANTALYA
Whatsapp'tan Sor
TRANSFERE Mİ İHTİYACINIZ VAR? BİZ BURDAYIZ.
ANTALYA TRANSFER
Antalya Havalimanı üzerinden konaklayacağınız otele transfer sorun olmaktan çıktı. Çünkü Çilek Transfer en ekonomik fiyat avantajlarıyla üst düzey hizmet vererek size yardımcı olmaktadır. Firmamız haricinde şansınıza güvenmekten başka seçeneğiniz yok. Klimasız, emniyet kemeri çalışmayan araçlarla intikal etmek gerçekten bir problemdir. İstediğinizde çocuk koltuğu tedarik edemeyen transfer firmalarıyla çalışmak rahatınızı ve güvenliğinizi de tehlikeye atacaktır. Ayrıca zamanında alınmama gibi birçok olumsuz durumla karşılaşabilirsiniz. Bu da Antalya' nın sıcağında tatilinizin keyifsiz başlaması demektir. UNUTMAYIN TATİLİNİZ TRANSFERLE BAŞLAR.
İDDALIYIZ!
Çünkü kalite ve prensiplerimizden ödün vermeksizin her yıl siz misafirlerimize en iyi hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmak her zaman önceliğimiz oldu. Bizi tercih eden binlerce misafirimizin memnuniyetini ön planda tutmamızın meyvelerini bir sonraki yıl kendileriyle birlikte yakın çevrelerine tavsiyeleriyle katlanarak büyüyen müşteri portföyümüz işimizi ne kadar dürüst ve düzgün yaptığımızın bir kanıtı oldu.
Başarımız,
Güler yüzlü,temiz,kibar,profosyonel bir ekibe sahip olmak,
Temiz son model muhteşem araçlarla hizmet sunmak,
Ve tüm bunların yanında  uygun fiyatlarla kaliteli hizmetten geçmektedir.
ANTALYA OTEL TRANSFER
PARADAN VE ZAMANDAN TASARRUF EDİN
Yorucu bir uçuşun veya uzun süren otobüs yolcuğununun ardından, sıcakta çantanızla toplu taşıma araçlarıyla uğraşmak hiç de eğlenceli değildir. Bu nedenle önceden bir transfer rezervasyonu yapmak mantıklı olacaktır. Zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Antalyada ticari taksilerde sonunda ne ödeyeceğinizi bilemeyeceğiniz bir yolculuğa çıkma riskiniz bulunmaktadır. Bizi seçtiğinizde bu durum ortadan kalkacaktır. Görmeniz gereken rahatlık, konfor ve maliyet konusunda sizi ve sevdiklerinizi, hatta valizlerinizi gönül rahatlığıyla şirketimize emanet edebilirsiniz.
Online rezervasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bize telefonla ulaşabilirsiniz. Havalimanı otel ulaşım hizmetimizi rezerve ettirebilirsiniz. Transferiniz için ön ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Rezervasyon destek hattımız 7 gün 24 saat en iyi çözümü sağlamaktadır.

Rezervasyon destek hattımız 7 gün 24 saat en iyi hizmeti vermektedir.
Arayın transferinizi biz yapalım. Antalya 2017 en güncel transfer fiyatları için tıklayınız.
Telefon 544-776-7007
Bilgi için, Gökmen GÜR
E Mail info@cilektransfer.com
GÜVENLİ TRANSFER
Pasaport kontrolünden, bagaj alanından ve diğer formalitelerden geçtikten sonra, transferinizi yapacak aracımız ve personelimiz tarafından bekleniyor olacaksınız ve keyfi olmadığı sürece her hangi bir gecikmeniz söz konusu olduğunda ne olursa olsun sizi bekleyecek, UÇUŞUNUZ GECİKSE BİLE ENDİŞELENMENİZE GEREK OLMAYACAKTIR.

Adres Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali 07230 Muratpaşa-ANTALYA - TÜRKİYE
Adres Antalya Havalimanı
Türsab
Ziyaret Etmiş olduğunuz bu web sayfası Çilek Turizm Seyahat Acentası İştirakidir.
Copyright © 2016 Her Hakkı Saklıdır. Çilek Transfer_Antalya.
ANTALYA TRANSFER
TELEFON 0 544 776 70 07